Новини » Політика 19 березня, 2018, 13:48
У фракції БПП пропонують негайно внести новий законопроект для скасування «правок Лозового»

У фракції БПП вважають невідкладним завданням парламенту ухвалити зміни до кримінального законодавства в комітетській редакції законопроекту №7547.

Про це під час засідання Погоджувальної ради, яку транслює телеканал ZIK, повідомив голова парламентської фракції БПП Артур Герасимов.

Голова фракції БПП запропонував розглянути та остаточно ухвалити найближчими днями законопроекти №№ 7322 та 7323 щодо реформування дипломатичної служби України.

«Необхідно забезпечити вітчизняний дипломатичний корпус сучасними механізмами діяльності для ефективного захисту України на міжнародній арені. Запропонований документ завершить перехід від пострадянської системи дипслужби до передових стандартів», – заявив Артур Герасимов.

Окрім того, фракція БПП вимагала внести у ВРУ новий проект закону, щоб скасувати  так звані «правки Лозового».

«Наша фракція вважає невідкладним завданням парламенту ухвалити зміни до кримінального законодавства в комітетській редакції законопроекту №7547. Однак через те, що цей законопроект був скасований, потрібно негайно внести новий проект закону і якнайшвидше приймати його у сесійній залі», – заявив Артур Герасимов.

Голова фракції нагадав про важливі ратифікації, які парламент так і не розглянув.

«Окремо закликаємо розглянути блок законів щодо розвитку будівництва та містобудування», – додав Артур Герасимов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 09:10 :39