Новини » Спорт 19 березня, 2018, 14:47
Старт автоперегонів «Гран-Прі Трускавця» перенесено на один тиждень

У зв’язку з несприятливими погодними умовами змінюються терміни проведення першого та другого етапів Чемпіонату України 2018 року з гірських автоперегонів «Гран-Прі Трускавця».

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Автоперегони"

Змагання вулицями міста Трускавця перенесено з 23–25 березня на 30 березня – 1 квітня 2018 року, інформує прес-служба ЛОДА.

Минулорічні змагання, що пройшли центром курортного міста, охрестили аналогом ралі Монте-Карло, а досвідчені спортсмени переконалися, що це один з найскладніших етапів за усі роки проведення гірських перегонів в Незалежній Україні.

За словами організатора – директора Галицького Автомобільного клубу Сергія Єженкова, етапи у Трускавці вже давно стали справжнім святом для спортсменів і глядачів. Місцева влада активно сприяє у підготовці спортивної складової, у створенні справжніх фан-зон з великими моніторами. Особлива увага приділяється безпеці.

На період змагань буде обмежено рух пішоходів певними ділянками і перекрито автомобільне сполучення. Про точний час перекриття містян та гостей Трускавця повідомлять заздалегідь.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-29 17:22 :10