Новини » Світ 19 березня, 2018, 15:47
Росіян складно переконати обрати іншого президента, – Ділендорф
ZIK
ZIK

Російська Федерація на чолі з Володимиром Путіним рухатися вперед не може. Втім, громадяни неготові віддати свій голос за якогось іншого кандидата.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» сказала прес-секретар Григорія Явлінського (1995-2007) Євгенія Ділендорф.

«День голосування президентських виборів у РФ проходив відносно чесно. Але від самого початку умови були нерівними. Це знали всі учасники виборів та ухвалювали рішення свідомо», – підкреслює експерт.

Вибори були недемократичними і,очевидно, що не обрати Путіна не вийшло б, коментує Євгенія Ділендорф.

«За останніх двадцять років ми самі втратили таку можливість. Все через нашу байдужість до виборів, розчарування, образу, міграцію тощо. В цих умовах можна було б створити на виборах референдум, де ми показали б, що багато людей не згідні з сьогоднішнім курсом нашої держави. Свої версії розвитку запропонували б «Яблуко» та комуністична партія. На мою думку, тільки про ці дві політичні сили можна говорити, бо решта є підставними кремлівськими. Однак провести референдум нам не вдалося», – пояснює колишня прес-секретар.

Євгенія Ділендорф наголошує і на тому, що більшість росіян закриті і бояться голосувати за когось іншого крім Путіна.

«На жаль, більшість підтримує Путіна. Це біда, бо рухатися вперед з ним ми не можемо. Водночас люди бояться змін, їх неможливо переконати до чогось іншого. У будь-якому разі, я вважаю, що світ визнає вибори в Росії легітимними», – додає експерт.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 17:06 :26