Новини » Світ 19 березня, 2018, 16:53
Результати голосувань у Росії не мають жодного стосунку до реальності, – Андрій Зубов
ZIK
ZIK

Вибори у РФ – це фальсифікація національного масштабу, вона зрозуміла і очевидна усім. Ймовірно, режим Путіна триватиме ще недовго, адже авторитаризм є шляхом до знищення країни.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» сказав російський історик Андрій Зубов.

«Мене вибори у РФ не здивували. Вони пройшли так, як я очікував, а тому ілюзій не розбили. Те, що ми називаємо «виборами», є чистої води фарсом в національному масштабі», – зазначає історик.

Андрій Зубов вважає, що для України результати голосування президентських виборів у РФ нічого не означають.

«Можливо, якісь зміни будуть. Подейкують, що він збирається призначити нового прем’єр-міністра. Чи це буде працівник ФСБ, чи його чиновник або людина економічного кола – не знаю. Проте після цього призначення можна буде говорити про речі конкретніше. Самі президентські вибори нічогісінько не значать, режим залишається абсолютно авторитарним і не збирається змінюватися», – говорить історик.

Андрій Зубов коментує: місія Путіна щодо колекціонування колись російських земель провалилася.

«Він нічого зібрати не зміг. Мислить одними масштабами, а в результаті відітнув Крим, шматок Донбасу. Далі його зупинили. При всій своїй наглості цей режим не може йти далі. Путін розуміє, що ціна питання буде надто високою навіть для нього. Мені здається, його загарбницькі апетити на цьому зупиняться», – зазначає експерт.

Історик припускає, що далі Путін займеться протистоянням зі всім світом.

«Мені здається, що тепер президент буде займатися відносинами зі світом. Можливо, він протистоятиме йому, вороже відбиватиметься, закриє країну. Або ж навпаки – почне зі всіма миритися, адже на шляху ізоляції нема перспектив, а особливо для еліти. До слова, вже деякі її представники сидять у тюрмі незрозуміло за що. Самознищення – це типова логіка авторитарної держави», – пояснює Андрій Зубов.

Історик звертає увагу на те, що навіть при авторитарному режимі в Росії є ліберальні люди, які насправді не підтримують Путіна.

«Згадайте нацистську Німеччину. Після занепаду режиму швидко почала розвиватися демократія. Я вірю, що і у нас так буде. Ми маємо людей, які мислять. Слід пам’ятати і про те, що результати голосувань не мають жодного стосунку до реальності, бо ж це фальсифікація», – додає Андрій Зубов.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 07:42 :57