live
Новини » Політика

Томенко: НАТО буде темою президентської кампанії Порошенка

ZIK

Тема НАТО буде пов’язана із президентською кампанією Порошенка. Можливо, Президент навіть прийме рішення водночас із виборами провести референдум щодо вступу України до НАТО.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко.

«У мене є таке передчуття, що усі ці заяви про те, що за кілька днів ми будемо у НАТО, за кілька днів у Європейському Союзі, вони пов’язані із виборами. І  особливо тема НАТО буде пов’язана із президентською кампанією Порошенка», – вважає гість програми.

Ймовірно, додає лідер Громадського руху «Рідна країна», Президент прийме рішення водночас із виборами президента провести референдум щодо вступу України до НАТО.

«Я не здивуюся, якщо Порошенко використає досвід Грузії. Тобто, одночасно з виборами проведе референдум щодо вступу України до НАТО. Він може це зробити для того, щоб показати, що він носій євроатлантичної інтеграції в Україні. Таким чином він спробує мобілізувати патріотичний електорат», – зауважив Томенко.

Гість програми додає, що Україні потрібно йти до стандартів НАТО, однак для цього потрібно виконувати програму «Україна – НАТО».

«Але Україною ця програми не виконується вже декілька років поспіль», – заявив Микола Томенко.Loading...
Loading...
Loading...