Новини » Політика 19 березня, 2018, 22:35
Михальчишин: єдиним узгодженим кандидатом від націоналістів має бути Кошулинський
ZIK
ZIK

Я провів не одну виборчу кампанію, і мені здається, що саме кандидатура Руслана Кошулинського має реальний шанс на серйозний успіх.

Про це заявив політичний аналітик Юрій Михальчишин в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK.

Ведуча запитала, хто в межах презентації командного формату стає єдиним кандидатом від націоналістів з-поміж Білецького, Яроша та представників від «Свободи»?

«Із огляну на той досвід, який я маю в політичних технологіях, то єдиним узгодженим кандидатом від національної опозиції має бути Руслан Кошулинський.

Я провів не одну виборчу кампанію, і мені здається, що його кандидатура має реальний шанс на серйозний успіх, якщо він балотуватиметься від усіх національних політичних сил», – зазначив Михальчишин.

Він зауважив, що останні два роки не спілкувався із Кошулинським, але вважає, що саме цей політик має шанси на перемогу.

Натомість ведуча запитала, чим кандидатура Кошулинського відрізняється від Андрія Білецького із «Національного корпусу», або ж від лідера «Свободи» Олег Тягнибока?

«Кандидатура Руслана Кошулинського більш прийнятна через баланс позитиву та негативу в сформовану сьогодні дезінформаційному суспільстві. Тобто, як політтехнолог я можу сказати, що з кандидатурою Кошулинского буде легше працювати на виборах», – заявив Юрій Михальчишин.

Політичний аналітик пояснює, що йдеться про баланс накопиченого та навмисно створеного системою негативу. Такий негатив постійно спрямовувався на Тягнибока, на Білецького та Яроша, і на Кошулинского зокрема. Проте він був більш оптимістичним і позитивним, тому суспільство не асоціює його з такими нав’язаними стереотипами.

Читайте також: Екс-радник голови СБУ: В Україні діє доктрина дестабілізації

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 07:02 :52