понеділок, 19 березня, 2018, 19:20 Економіка
Монетизація пільг для громадського транспорту – це величезна афера уряду, – Альона Бабак
ZIK
ZIK

Якщо гарантія щодо надання пільги на транспорт є державною, то саме держава, а не місцеве самоврядування, має це фінансувати зі свого бюджету.

Таку думку висловила народний депутат України Альона Бабак в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Монетизація пільг для громадського транспорту – це чергова величезна афера уряду у стосунках із місцевим самоврядуванням. Безумовно, це звучить дуже круто, що відбулася монетизація пільг, і що 30 поїздок на місяць тепер будуть компенсувати громадянину на руки. Нібито прекрасна ідея, але тепер уявіть, що це все має оплатити місцеве самоврядування», – зауважила Бабак.

Тобто, пояснює депутат, виходить так, що законом впроваджена державна гарантія надати пільгу на проїзд, таким чином Кабінет міністрів формує порядок, як це зробити. Але платити при цьому має місцеве самоврядування, і це просто нонсенс.

«Якщо місцеве самоврядування саме оплачує пільги, то воно так само має визначати, скільки, в який спосіб і тому подібне. То чому ж, передавши фінансування на місцеве самоврядування, уряд не дозволив їм приймати рішення про порядки монетизації!?», – наголосила Альона Бабак.

Відтак, підсумовує депутат, якщо гарантія на надання пільги є державною, то саме держава має це фінансувати зі свого бюджету, а не перекладати це на бюджет місцевого самоврядування.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 07:12 :19