понеділок, 19 березня, 2018, 12:05 Політика
Голова ВРУ про вибори президента РФ: Право не може виникнути з правопорушення

ВРУ прийняла звернення до всіх країн вільного світу та міжнародних організацій із закликом не визнавати легітимності виборів президента РФ 18 березня 2018 року та його подальших рішень, виходячи із загального принципу права, – право не може виникнути з правопорушення.

Про це під час засідання Погоджувальної ради, яку транслює телеканал ZIK, заявив голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

На початку засідання Погоджувальної ради спікер українського парламенту нагадав, що учора відбулися вибори президента РФ, які проводили і на території тимчасово окупованого Кримського півострова.

«Учора в Росії відбулися так звані вибори міжнародного злочинця Путіна. Окупант провів так звані вибори президента і на території окупованого Криму. Хочу нагадати, що український парламент прийняв постанову-звернення до всіх країн вільного світу та міжнародних організацій із закликом не визнавати легітимності виборів президента РФ 18 березня 2018 року та його подальших рішень, виходячи із загального принципу права, – право  не може виникнути з правопорушення, – заявив голова ВРУ.

Андрій Парубій зазначив, що російський агресор свідомо обрав дату 18 березня, та нагадав, що саме цього дня 2014 року «був підписаний нікчемний договір про приєднання Криму до Росії, і саме в цей день, 18 березня 2014 року, у Сімферополі під час штурму російською окупаційною армією української військової частини був убитий український прапорщик Сергій Кокурін».

«Ми про це пам’ятаємо, не забудемо і не пробачимо», – заявив голова ВРУ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 17:19 :38