понеділок, 19 березня, 2018, 22:25 Політика
Екс-радник голови СБУ: В Україні діє доктрина дестабілізації
ZIK
ZIK

Все що відбувається в Україні вписується в рамки доктрини, яка передбачає створення в суспільстві хаосу, недовіри і концентрованого страху. Для досягнення дестабілізації необов’язково, аби кожен злочин мав за собою реальних виконавців і загрози.

Таку думку в ефірі програми «HARD з Влащенко« на телеканалі ZIK висловив політичний аналітик, народний депутат України VII скликання Юрій Михальчишин, відповідаючи на запитання, чи затриманий з арсеналом зброї Володимир Рубан справді хотів організувати переворот і замахи на політиків.

«Версії про те, що певні сили готують спробу військового перевороту з’явилися ще в 2015 році, після того як внаслідок других Мінських домовленостей війна перейшла у позиційну фазу і стало зрозуміло, що вона буде тривати на виснаження. Тому згідно зі стратегії непрямих дій Російська федерація намагатиметься зсередини підірвати стабільність і можливо змінити політичний режим. У профільних середовищах називали різні прізвища організаторів рівня командирів армійської бригади. На той час це були популярні командири, які фігурували в зведеннях ЗМІ», – розповів пан Михальчишин.

За словами експерта, події навколо затримання Рубана є найбільш абсурдні і більш хаотизовані, аніж усе те, що в нас відбувається за останні 4 років. За такою ж логікою багато чого раціонального змістовного бракує в поясненні інших подій. Зокрема починаючи від логіки згасання і розгорання протестів на Майдані і закінчуючи деталями військових операцій.

«Так і у цьому випадку ми маємо накопичення класичних штампів, які зустрічаються у практиці багатьох спецслужб. Єдине, що цьому бракує – це єдиної логічної ідеї, для чого, ким і для кого це все має робитися. В нас ми бачимо кампанію цілеспрямованого дискредитування добровольчого руху, кампанію нагнітання напруги стосовно демобілізованих військових. Формується тренд, який повинен зображати всі події пов’язані з демобілізованими військовими виключно в деструктивному та негативному ключі», – відзначив гість програми.

На переконання екс-нардепа, все що відбувається в Україні вписується в рамки доктрини дестабілізації, яка передбачає створення в суспільстві хаосу, недовіри і концентрованого страху. Для цього не має значення, чи всі злочини є реальні, чи деякі зрежисовані.

«Для досягнення мети дестабілізації необов’язково, аби кожен злочинний задум мав за собою реальних виконавців і реальні загрози. Те як вони демонструються суспільству, вони потрапляють в інформаційний простір і вже цим виконують свою функцію і суспільство є дестабілізоване. Доктрина дестабілізації на жаль працює», – констатував Юрій Михальчишин.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 09:29 :58