Віталій Купрій: Щодня у кишеню Порошенка надходить 15 мільйонів гривень

З моїх джерел у Держфінмоніторингу стало відомо, що за часи своїх повноважень Петро Олексійович Порошенко збагатився в десять разів. Кожного дня у його кишеню надходить 15 мільйонів гривень.

Про це під час віче у межах маршу за відставку Порошенка, організованого «Рухом нових сил Міхеїла Саакашвілі», яке транслює телеканал ZIK, заявив позафракційний народний депутат України Віталій Купрій.

«Сьогодні ні для кого не є таємницею, який цинічний брехун і корупціонер керує нашою державою. Петро Порошенко ненавидить український народ. Він ненавидить і Україну. І мало людей сьогодні знають обсяги його зловживань»,– зауважив народний депутат.

З слів Віталія Купрія, за часи свого президентства Петро Порошенко збагатився в десять разів.

«Я б хотів вам повідомити, що з моїх джерел у Держфінмоніторингу, а це фінансова розвідка України, стало відомо, що за часи своїх повноважень Петро Олексійович Порошенко збагатився в десять разів. І в офшорах у нього знаходиться 10 мільярдів доларів. І це незважаючи на цю брехню, яку він казав під час прес-конференції, що він єдиний президент, який не розбагатів. Більше того, 15 мільйонів гривень кожного дня надходить у кишеню Порошенка. А ще більше надходить людям, які розтягують Україну на частини»,– додав політик.

Купрій каже, що Порошенко сьогодні «поклав свою руку» на формулу «Роттердам+» та на газові родовища України. Нардеп зауважив, що зараз залишився єдиний актив, на який Порошенко не може покласти свою руку.

«Це земля сільськогосподарського призначення. Я вважаю, що ми мамо продовжувати мораторій, щоб не давати можливості грабувати нашу землю. Інакше, відбудеться те, що було із приватизацією на початку 90-х. Усі ми брали участь у приватизації, але не стали власниками. Тому, як тільки ми виберемо нового президента, чинний сяде до в’язниці», – заявив Віталій Купрій.

 

Loading...