Новини » Політика 18 березня, 2018, 13:52
Відомий російський блогер і фінансист назвав п’ять ознак демонтажу Путіним Росії

Президент Росії Володимир Путін «і його організоване злочинне угруповання» демонтували російську державу і конституційний лад.

З цієї причини неможливо спрогнозувати терміни падіння існуючого режиму в Росії, але воно неминуче, – сказав «Обозревателю» російський фінансист і блогер Слава Рабинович.

«Зараз ніхто не може передбачити і спрогнозувати механізм як падіння режиму, так і зміни влади. Але в тому, що це станеться, сумніватися не доводиться», – запевнив він. І додав, що зміна влади неминуча, як мінімум, з двох причин: біологічної та історичної.

Слава Рабинович назвав п’ять ознак демонтажу російської держави і конституційного ладу в Росії. «Путін демонтував не лише незалежність гілок влади одну від одної – він демонтував самі гілки влади. У нас немає законодавчої влади, тому що немає парламенту, у нас немає судової влади, тому що це не суди, у нас немає виконавчої влади, тому що це не президент і не інститут президентства. На додачу до демонтажу гілок влади Путін ще і знищив інститут чесних, справедливих, демократичних, вільних виборів, а також знищив інститут змінюваності влади», – констатував блогер.

І додав, що в путінській Росії з’явилася «абсолютно незаконна де-факто гілка влади, яка називається адміністрація президента, яка рулить цими псевдосудами, псевдопарламентом і так званими виборами».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-19 20:46 :21