неділя, 18 березня, 2018, 15:10 Політика
Саакашвілі під час віче закликав українців виходити на акції «народного гніву»

Ми повинні перейти до акцій прямої дії, акцій «народного гніву». Ми будемо показувати усім прокурорам, суддям, місцевим корупціонерам, усім прихильникам цього режиму, що у них нічого не вийде.

Про це під час віче у межах "Маршу за відставку Порошенка", організованого «Рухом нових сил Міхеїла Саакашвілі», яке транслює телеканал ZIK, під час телефонного включення заявив третій президент Грузії, лідер «Руху нових сил» Міхеїл Саакашвілі.

Міхеїл Саакашвілі привітав українців, які зібралися на мітинг у Києві та додав, що дуже б хотів стояти разом із активістами на Майдані.

«Я хочу сказати, що сьогодні той день, коли ми ще раз говоримо, що путінська система в Україні не пройде. Те, що відбувалося вчора – це все агонія нинішнього режиму. Тому я вважаю, що перш за все ми повинні зробити дві речі: Перше – ми маємо перейти до акцій прямої дії, акцій «народного гніву». Ми будемо показувати усім прокурорам, суддям, місцевим корупціонерам, усім прихильникам цього режиму, що у них нічого не вийде. Ми будемо робити це мирно, наполегливо, в усіх містах та селах країни. Ми маємо зорганізуватися у групи, які будуть ходити до них і нагадувати, що їхній час в Україні вийшов. Це дуже важливо», – заявив лідер «Руху нових сил».

Друге, що за словами Міхеїла Саакашвілі повинні сьогодні зробити українці – створити альтернативу владі.

«Ми повинні самостійно представити людей, яких хочемо бачити у владі. Українці повинні сказати, що вони відмовляються від нинішньої влади і від тих олігархів, які нав’язують альтернативу. Потрібно висувати реальних кандидатів, освічених, які не проміняють народну довіру на гроші олігархату та гроші корупціонерів. Це цілком можливо. І це обов’язково буде. Тому ви повинні гуртуватися, ви повинні закликати до приєднання все більше та більше людей. От тоді у нас обов’язково усе вийде», – заявив лідер «Руху нових сил».

Політик наголосив, що він вірить у майбутнє України. Також Саакашвілі розповів, що у нього є план, «як підняти Україну з болоту».

«У нас є програма, у нас є розписані конкретні кроки, як вивести Україну із кризи та як підняти Україну з болота. І я вірю у велике майбутнє України. Україна буде дуже швидко розвиватися. Ми витягнемо Україну з болота і я зроблю все, аби вона туди більше не потрапляла»,– заявив третій президент Грузії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 08:24 :22