Новини » Світ 18 березня, 2018, 19:15
Франція не визнає «виборів» президента Росії у Криму

Франція не визнає проведення у Криму виборів президента РФ і висловлює стурбованість мілітаризацією півострова та погіршенням ситуації з правами людини.

Про це йдеться в заяві МЗС Франції.

«Франція, як і раніше, висловлює тверду прихильність до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України в рамках її міжнародно визнаних кордонів... Франція сьогодні не визнає організацію виборів президента Росії в Криму», – йдеться у заяві.

Як зазначається, офіційний Париж стурбований мілітаризацією півострова та погіршенням ситуації з дотриманням прав людини, особливо кримських татар. Франція засуджує дискримінацію на основі етнічної чи релігійної приналежності та закликає до звільнення всіх осіб, затриманих з порушенням міжнародного права, наголошується у документі.

МЗС Франції також закликало до збереження та захисту історичної та культурної спадщини на території анексованого Росією Криму.

Зовнішньополітичне відомство також повідомило, що міністр у справах Європи і закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан 22-23 березня відвідає Україну, де проведе переговори з владою, зокрема щодо ситуації на окупованих територіях Криму і Донбасу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 13:48 :30