неділя, 18 березня, 2018, 21:00 Події
Азаров зробив заяву щодо свідчення у справі Януковича

Колишній прем’єр-міністр України Микола Азаров готовий взяти участь у якості свідка в судовому засіданні у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича.

Відповідну заяву Азарова опублікував на своїй сторінці у Facebook адвокат екс-президента Віталій Сердюк 18 березня.

«Публікую заяву Прем’єр-міністра України (2010-2014) Миколи Яновича Азарова про його допиті як свідка», – написав він.

За словами Сердюка, заява, датована 17 березня 2018 р., було передано захисту «вчора під час особистої зустрічі».

В оприлюдненій заяві колишнього прем’єра говориться: «...Підтверджую свою готовність дати свідчення в суді. Прошу: забезпечити проведення мого допиту в якості свідка по кримінальній справі №1-КП/756/237/18 у порядку міжнародної правової допомоги (ст. 336, ст. 551 та ст. 567 КПК України) шляхом відеоконференції з уповноваженого суду р. Москва».

При цьому Азаров заявив, що не має можливості прибути безпосередньо в Оболонський райсуд Києва, де слухається справа, «з політичних мотивів». Крім того, екс-прем’єр вважає, що в Україні існує небезпека для його життя, оскільки він і члени його сім’ї «регулярно» отримують на свою адресу погрози фізичного знищення.

«Повідомляю, що в даний час я перебуваю на території Російської Федерації. Адреса фактичного місця проживання не можу повідомити суду з міркувань особистої безпеки і не дозволяю адвокатам АО «АВЕР ЛЄКС» розголошувати мої персональні дані в частині місця мого проживання», – написав Азаров.

У відеозверненні, опублікованому на Youtube, він також заявив, що готовий дати свідчення в Святошинському та Оболонському райсудах і «розповісти все, що йому відомо про події, пов’язаних з державним переворотом».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 17:19 :33