У передостанній день ХІІ зимової Паралімпіади-2018 Україна завоювала дві медалі

Сьогодні, 17 березня, в південнокорейському Пхьончхані, де тривають ХІІ зимові Паралімпійські ігри-2018, було розіграно 6шість комплектів медалей у лижному спорті, де у двох перегонах українські паралімпійці завоювали медалі.

Григорій Вовчинський / news.pn

На рахунку нашої команди одна срібна та одна бронзова нагороди, повідомляє офіційний сайт змагань. В чоловічій гонці «сидячих» на 10 км Григорій Вовчинський виборов «срібло», пропустивши вперед Йошихіро Нітту з Японії. Бронзову медаль завоював Марк Арендз з Канади.

Максим Яровий / news.pn

Максим Яровий / news.pn

А в гонці на 7,5 км серед сидячих» Максим Яровий замкнув трійку призерів, завоювавши «бронзу». Його випередили Сін Е Хюн з Південної Кореї і Даніель Кноссен з США.

Таким чином, на рахунку нашої команди тепер шість золотих, сім срібних та вісім бронзових нагород – 21 медаль. Паралімпійська збірна України опустилася з четвертого на п’яте місце в загальнокомандному медальному заліку, пропустивши вперед команду Канади, яка завоювала сьогодні дві золоті медалі.

Нашу збірну випереджають в медальному заліку команди США (12-5-8), Назалежних паралімпійських атлетів (8-10-6), Канади (8-1-15) і Німеччини (6-8-2).

Нагадаємо, ХІІ зимова Паралімпіада-2018 завершиться в Пхьончхані завтра, 18 лютого.

Україна посідає 4 місце після першого дня

Медальний залік ХІІ зимової Паралімпіади-2018 (змагання 10 – 17 березня)Loading...