Новини » Світ 17 березня, 2018, 3:47
Путін задумався про наступників: у Stratfor назвали кілька імен

За інформацією західних аналітиків, в Росії почали замислюватися про майбутнє країни без Володимира Путіна і про його можливих наступників.

Про це пише фахівець з СНД і старший аналітик американської приватної розвідувально-аналітичної компанії Stratfor Лорен Гудріч, – повідомляє Апостроф.

За її словами, система культу особи, яку Путін побудував навколо себе, починає ставати проблемою не тільки для Росії, але і для самого Путіна, змушуючи його задуматися про майбутніх наступників.

Гудріч пише, що Путін вже вибрав ряд чиновників 30-40 років, і проводить їм випробування, проводячи через ключові державні посади – від губернаторів до міністрів.

«Найбільш помітними з них є 35-річний міністр економічного розвитку Максим Орєшкін, 46-річний глава адміністрації президента Антон Вайн і 40-річний голова правління «Россельхозбанка» Дмитро Патрушев, син секретаря Ради безпеки Миколи Патрушева», – перераховує кандидатури експерт.

У той же час, Гудріч зазначає, що ймовірність вибору одного наступника невелика, проте можливо, що Путін спробує перетворити свою персоналізовану систему в більш колективну, на зразок Політбюро часів пізнього Радянського Союзу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 00:24 :42