live
Новини » Світ 276

На відміну від Росії та Китаю: в РФ вважають, що країни Заходу мають обмежений суверенітет

Країни Заходу, які об’єдналися проти Росії після отруєння екс-шпигуна Сергія Скрипаля, не мають суверенітету.

Про це пише російське видання «Взгляд», натякаючи на те, що Захід нібито координується «з одного центру», – повідомляє obozrevatel.com.

«Чотири великі держави, три з яких входять до Ради Безпеки ООН, – це, звичайно, велика сила. Ось тільки управляються всі вони, як показала їх реакція на «справу Скрипаля», з одного центру. Суверенітет у цих держав обмежений, і це головна їхня відмінність від Росії. Яка, як і Китай або Індія, насправді і є дійсно самостійною великою державою», – сказано в статті.

При цьому росіяни визнають небезпеку того, що Франція, Німеччина, Великобританія і США виступили єдиним фронтом у цій ситуації.

«Подібна заява носить екстрений характер. І таких колективних демаршів зі звинуваченнями на адресу нашої країни не було за чотири роки, що минули з повернення Криму. Проти Росії вже приймаються різні заходи – від висилки наших дипломатів з Великобританії і до анонсування нових санкцій з боку Франції», – зазначено в матеріалі.

Як повідомляв «Обозреватель», Великобританія, Франція, Німеччина і США спільно звинуватили Росію в замахові на вбивство шпигуна-перебіжчика РФ Сергія Скрипаля та його дочки.

 

Loading...
Loading...
Loading...