Новини » Події 16 березня, 2018, 11:57
У справі Савченко видно слід Медведчука, – Полозов
ZIK
ZIK

В історії із Савченко чітко видно тінь олігарха Віктора Медведчука. Адже саме він брав участь у переговорах щодо звільнення колишньої льотчиці.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив російський адвокат Надії Савченко Микола Полозов.

Він наголосив: ще коли зустрічався із Савченко у російських тюрмах, не помітив жодних ознак спілкування її із офіцерами ФСБ, ГРУ чи представниками інших спецслужб. Тож, ймовірно, на нову риторику вона перейшла уже після повернення в Україну.

«Звичайно, ті характеристики, які були затребувані українським суспільством, швидше всього, зіграли із нею злий жарт вже на волі. Тобто, говорячи простою мовою, вона не пройшла випробовування мідними трубами», – зауважив правозахисник.

Однак, він зазначив: коли Савченко була у тюрмі, її адвокати могли бачитись із нею лише у так званому слідчому кабінеті. Тому захисту нинішньої депутатки невідомо, хто міг навідувати її у камері.

«Цю інформацію нам не розкривали. Та спілкуючись із Савченко, я не побачив, що її поведінка якось змінилась від моменту нашої першої зустрічі у липні 2014 і аж до травня 2016, коли її вже випустили. Мені важко коментувати, чи спецслужби проводили із нею якусь роботу. Однак, знаючи методи російських силовиків, не виключено, що до неї справді хтось міг приходити і про щось розмовляти. Однак лише сама Савченко може відповісти на запитання, чи справді вона піддавалась на ці провокації», – наголосив Полозов.

Також адвокат підкреслив: у всій цій справі «видно зловіщу тінь Віктора Медведчука». Адже саме цей олігарх брав участь у переговорах щодо звільнення Савченко.

«Я не знаю, чи саме він попросив або наказав їй згодом їхати в Донецьк та РФ. Однак, тут хочу зауважити: обвинувачення, які висунув їй Генпрокурор – дуже серйозні. Тож ця справа буде важливим випробуванням для українського правосуддя. Сподіваюсь, що українські правоохоронці зможуть пройти його достойно», – розповів Полозов.

Окрім того, адвокат прокоментував і заяву Надії Савченко про те, що вона, буцім, знає точну дату нового «звільнення полонених і в‘язнів».

«У будь-якому разі, потрібно розуміти, що такі переговори не є публічними. До того ж, якщо говорити про мінський формат, то у переговорній групі працює той же Віктор Медведчук. Тому якщо Савченко справді отримала інформацію саме від нього, можливо, вона й правдива», – припустив Микола Полозов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 13:01 :43