Новини » Політика 16 березня, 2018, 14:44
У справі Савченко можуть вийти на Коломойського або Тимошенко, – політолог
ZIK
ZIK

Імовірно, ситуація довкола Надії Савченко – це спроба в подальшому вийти не лише на неї. Сама депутат може бути лише приводом вийти на когось більшого, наприклад, Ігоря Коломойського або Юлію Тимошенко.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (в ефірі телеканалу ZIK) висловив політолог Олексій Якубін.

«Те, як Надія Савченко потрапила в українську політику, доволі цікавий нюанс. Проте її рейтинг суттєво знизився порівняно з тим суперрейтингом, з яким вона приїхала в країну. Згадайте, яким був ажіотаж довкола неї», – пригадує Олексій Якубін.

Тому, за його словами, нинішні події певною мірою нагадують спроби «накачати» народного депутата Надію Савченко рейтингами.

«Складається таке враження, що Савченко зараз цими речами грається і намагається для себе отримати політичні дивіденди. Зверніть увагу, як технічно вчора ця справа була розіграна. Ми навіть менше говорили про Валерію Гонтарєву», – зауважив експерт.

Він вважає, що ситуація довкола Надії Савченко є спробою в подальшому вийти не лише на неї. Мовляв, сама нардеп є лише приводом для подальших дій.

«На кого ж ми можемо вийти? Якщо зараз є намагання прив'язати її до Рубана, то далі ситуація може розгортатися довкола групи Коломойського, адже Володимира Рубана прив'язують саме до нього та Корбана. Або ж її можуть прив'язати до Юлії Тимошенко, адже Надія Савченко була обрана до Верховної Ради саме по списку «Батьківщини», – пояснює політолог.

Пізніше Савченко вийшла із фракції, але, на думку експерта, якщо цю справу будуть розкручувати, то в подальшому, можливо, буде спроба закинути, що між ними є певний зв'язок.

«Я не виключаю, що у Генпрокуратурі, можливо, думають і про такий варіант. Інша справа, що є ще питання до того, як це буде сприйматись і в Україні, і в світі. Надія Савченко – Герой України і у світі вона сприймалась як політичний в'язень», – нагадує учасник програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 01:49 :59