п'ятниця, 16 березня, 2018, 9:47 блоги Політика
Ми для путінських фашистів виявились значно дорожчими, ніж вони уявляли

Як на мою думку, то дуже ліва «Форін Полісі» публікує статтю про те, як нині класно бути послом США в Москві, бо всі з тобою хочуть зустрітися і поговорити, і як погано (дуже шанованому особисто мною) російському послу пану Антонову в Вашингтоні, де всі, хто хоч чого-небудь вартий, або бояться зустрічатися з представниками Росії, або заперечують, що взагалі коли-небудь бачили росіян.

А ми вічно нарікаємо, що Захід щось не так робить. Зараз виявилось, що Великобританія не дотягує до найвищих українських стандартів русофобії.

А я вам так скажу: не дай Бог Великобританія перетне межу, за яку її віртуально підштовхують українці, і розпочне війну з Росією.... Ми ж тоді втратимо будь-які шанси увійти в історію, встановити синьо-жовтий над Кремлем і власною рукою придушити гідру російського шовінізму. Невже ми поступимось цією місією шотландцям з ірландцями?

А якщо серйозно, то з усією своєю гріховною недосконалістю, ми, народ, який у розумінні путінських фашистів взагалі нічого не був вартий, коштуємо їм значно більше, ніж вони коли-небудь могли уявити. І, здається, якщо не перегриземося вкрай, то будемо їм коштувати навіть більше, ніж вони реально можуть собі дозволити. Поперхнуться і вдавляться.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 15:48 :14