Новини » Політика 16 березня, 2018, 9:47 блоги
Ми для путінських фашистів виявились значно дорожчими, ніж вони уявляли

Як на мою думку, то дуже ліва «Форін Полісі» публікує статтю про те, як нині класно бути послом США в Москві, бо всі з тобою хочуть зустрітися і поговорити, і як погано (дуже шанованому особисто мною) російському послу пану Антонову в Вашингтоні, де всі, хто хоч чого-небудь вартий, або бояться зустрічатися з представниками Росії, або заперечують, що взагалі коли-небудь бачили росіян.

А ми вічно нарікаємо, що Захід щось не так робить. Зараз виявилось, що Великобританія не дотягує до найвищих українських стандартів русофобії.

А я вам так скажу: не дай Бог Великобританія перетне межу, за яку її віртуально підштовхують українці, і розпочне війну з Росією.... Ми ж тоді втратимо будь-які шанси увійти в історію, встановити синьо-жовтий над Кремлем і власною рукою придушити гідру російського шовінізму. Невже ми поступимось цією місією шотландцям з ірландцями?

А якщо серйозно, то з усією своєю гріховною недосконалістю, ми, народ, який у розумінні путінських фашистів взагалі нічого не був вартий, коштуємо їм значно більше, ніж вони коли-небудь могли уявити. І, здається, якщо не перегриземося вкрай, то будемо їм коштувати навіть більше, ніж вони реально можуть собі дозволити. Поперхнуться і вдавляться.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 03:55 :33