live
Новини » Спорт 1567 Читать эту новость на русском

Біатлоніст Віталій Лук’яненко завоював шосте «золото» України на ХІІ зимовій Паралімпіаді-2018

Автор фото: Євгеній Дорошенко, прес-служба Національного паралімпійського комітету України

Українські біатлоністи поповнили медальну скарбничку нашої країни на ХІІ зимових Паралімпійських іграх-2018. У сьомий змагальний день в Пхьончхані-2018 спортсмени з України виграли три нагороди. Тепер у нашої збірної 19 медалей.

«Золото» в індивідуальній гонці на 15 км серед спортсменів з порушенням зору (клас В1-В3) завоював Віталій Лук’яненко (на фото). «Срібло» в цій же дисципліні взяв ще один наш співвітчизник Олександр Казик, повідомляє obozrevatel.com.

«Бронзу» в останній момент у двох українців вирвав француз Ентоні Шаленсон. Він на 8 секунд випередив Анатолія Ковалевського та Юрія Уткіна, які показали ідентичний результат і посіли четверте місце. Шостим став Дмитро Суярко.

У жіночій команді в класі В2 медаль зуміла завоювати Оксана Шишкова. Уродженка Харкова виборола «срібло» в індивідуальній гонці на 12,5 км.

Ще одна представниця України Ольга Прилуцька стала четвертою.

У чоловічій індивідуальній гонці на 15 км серед сидячих спортсменів українцеві Тарасу Радю не вистачило до «бронзи» всього чотирьох секунд.

У жіночій індивідуальній гонці серед стоячих спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату українки зупинилися за крок від подіуму. Ірина Буй відстала від третього місця на 4 секунди, а п’ятою фінішувала Богдана Конашук.

Ще дві українки в цій гонці Людмила Ляшенко та Юлія Батенкова-Бауманн стали 10-ю і 11-ю відповідно.

У чоловічій індивідуальній гонці в подібній дисципліни до третьої стрільби Ігор Рептюх йшов на золоту медаль. Однак два промахи відкинули українця спершу на четверту позицію, а потім ще одна штрафна хвилина відкотила його на п’яте місце.

Капітан збірної України Григорій Вовчинський зупинився за крок від «бронзи», Віталій Ситник став шостим, а Сергій Романюк фінішував 12-м.

Loading...
Loading...
Loading...