Новини » Суспільство 15 березня, 2018, 21:15
Звільнення бранців Кремля можливе впродовж трьох місяців, – Савченко
ZIK
ZIK

Сьогодні я зробила офіційну заяву до Президента РФ Володимира Путіна і попросила звільнити всіх українських полонених.

Про це заявив народний депутат України Надія Савченко в ексклюзивному інтерв’ю для програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK.

«У Європі я мала зустрічі щодо українських політв’язнів і полонених в Росії. І від європарламентарів я отримала живу надію, що звільнення буде можливо зробити впродовж трьох місяців: від виборів Путіна і до Чемпіонату світу з футболу, який, вірогідно, пройде в Росії», – запевнила Савченко.

Народний депутат підкреслила, що вже протягом двох років бореться за звільнення українських полонених, і часто робить це у непопулярний спосіб, який часто критикують.

«Влада критикує мої методи, але сама взагалі не хоче визволяти людей. Тому я сьогодні зробила офіційну заяву і, незважаючи на те, що це ворожа для нас країна, попросила Президента РФ Володимира Путіна звільнити всіх українців.

Цим жестом я показала всім українським, російським та світовим політикам, що політичне марнославство, піар та награна позиція – це ніщо, коли мова йде про людські життя», – заявила Савченко.

Вона припускає, що це буде черговим скандалом. Однак запевняє, що така позиція аж ніяк не пов’язує її з Росією.

«Я чудово усвідомлюю ситуацію, яка склалася проти мене в Україні. Адже я є абсолютно чужорідним тілом в сучасній українській владі», – зауважила Надія Савченко.

 
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 08:12 :07