четвер, 15 березня, 2018, 2:40 Політика
Україна не має дієвої стратегії реінтеграції Криму, – Ігор Гузь
ZIK
ZIK

Україна могла б підтримати протистояння кримських татар та розхитати ситуацію в Криму на свою користь, однак має певні побоювання щодо реакції агресора.

Таку думку висловив народний депутат України Ігор Гузь у програмі «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Держава Україна у стосунках із кримськими татарами працює всього на 10%. Немає єдиної цілісної стратегії, не працюють інституції, та не вкладаються ресурси. Тобто, на превеликий жаль, конкретної позиції України немає.

Але ми забуваємо про дуже важливий фактор, що в Криму залишається до 24% етнічних українців, більшість із яких проживає на півночі півострову», – зауважив Ігор Гузь.

Депутат визнав, що зараз в Криму відбувається зачистка незгодних із політикую Кремля людей, і саме через на півострові майже немає супротиву.

Безумовно, Україна могла б підтримати протистояння кримських татар, однак має пеані побоювання щодо реакції агресора.

«На превеликий жаль, системної дієвої стратегії реінтеграції Криму немає. Україна може змінити ситуацію на півострові, якщо вдаватиметься до дестабілізації з середини Криму. Оскільки там є ґрунт, зокрема і підтримка кримських татар, щоб розхитувати ситуацію на користь України.

Читайте також: Розруха, але без «биндер»: в мережі показали свіжі фото з Криму

Але багато хто не приймає таку стратегію, оскільки боїться ударів у відповідь. Такий страх присутній і серед українських високопосадовців, і на Заході. Мовляв, не варто дражнити цього звіра, щоб не стало ще гірше», – пояснив Ігор Гузь.

Читайте також: Російський вчений розповів правду про Кримський міст

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 05:29 :35