У Львові визначено фірму, яка буде проектувати сміттєпереробний завод

Розміщення сміттєпереробного заводу на території поблизу очисних споруд «Львівводоканалу»

Узимку, 19 лютого, ЛКП «Зелене місто» оголосило тендер на розроблення проектної документації для майбутнього будівництва механіко-біологічного комплексу з перевантаження та переробки твердих побутових відходів. За результатами відкритих торгів переможцем було визначено ТОВ «Інститут проектування «Комфортбуд» (м. Львів).

Цей тендер проведено згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», з використанням єдиної системи електронних публічних закупівель ПроЗорро (ProZorro), інформує прес-служба Львівської міськради.

У тендері також взяли участь ще два підприємства з м. Львів та м. Рівне. За результатами розгляду тендерних даних було визначено, що пропозиція ТОВ «Інститут проектування «Комфортбуд» відповідає усім вимогам, а підприємство має необхідний досвід виконання аналогічних робіт та відповідає визначеним кваліфікаційним критеріям.

«Загалом, це є принципово важливо для подальшого розвитку проекту, що цей тендер відбувся. При підготовці тендерної документації та визначені кваліфікаційних критеріїв ми керувалися в тому числі професійними консультаціями від французької компанії Egis та вимогами до проектів, що фінансуються за кошти ЄБРР. Можливо, цим можна пояснити невелику кількість учасників, які взяли участь, окремо хотілося б відзначити, що саме львівська компанія продемонструвала повну відповідність кваліфікаційним вимогам та надала найбільш конкурентну пропозицію», – зазначив директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

Згідно з технічним завданням будівництво буде відбуватись у три черги, а сам комплекс механіко-біологічної переробки буде складатись з таких частин:

  • механічна частини – з 2 (двох) сортувальних ліній;
  • біологічна частина – група аеробних тунелів (або закрита група приміщень для розташування компостувальних буртів);
  • площадки для розташування біофільтрів;
  • зона виготовлення RDF (refuse derived fuel – тверде відновлювальне паливо);
  • додаткові елементи інфраструктури.

Потужність – переробка 240 000 тон відходів/рік.

Більше про склад та роботу комплексу можна дізнатись тут.

Вартість своїх послуг ТОВ «Інститут проектування «Комфортбуд» визначив у сумі майже 4,5 млн грн. Передбачено, що підприємство має розробити дві стадії проекту: ТЕО та стадію «П».

Як свідчать дані з реєстру Мінюсту, ТОВ «Інститут проектування «Комфортбуд» створений у 2006 році. Його засновником та кінцевим бенефіціаром є Вишневський Андрій Петрович.

Раніше Інститут входив у структуру великої будівельної імперії «Комфортбуд», але після її розпаду зумів залишитись на ринку. Зараз це одна з найбільших проектних установ у Львові. Займається розробкою планів як житлових так і промислових споруд.

Loading...