live

Савченко: Я пропонувала Медведчуку зустрітися

ZIK

У зв’язку з тим, що навколо мене та Медведчука є одні тільки чутки, і нас постійно пов’язують, я запросила його на прямий ефір, щоб з’ясувати правду.

Про це заявила народний депутат України Надія Савченко в ексклюзивному інтерв’ю для програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK.

Надія Савченко заявила, що незважаючи на чутки, і дотепер не знайома з Віктором Медведчуком.

«Я з Медведчуком як не спілкувалася, так і не спілкуюся. Я неодноразово говорила, що моя сестра знає Медведчука. Я точно не знаю, скільки Віра зустрічалася особисто з ним, а скільки з його помічниками щодо мого звільнення із в’язниці», – прокоментувала Савченко.

Народний депутат пояснює, що не спілкуюся із Медведчуком, адже чудово знає, з якими президентами він співпрацював, які посади займав, чому став олігархом, і які інтереси має щодо України.

«Чому Медведчук досі співпрацює з Порошенком і призначений в Мінську групу як один із головних представників!? Тому ці питання до чинної влади, і аж ніяк не до мене.

Я ніколи не знала про партію «Український вибір», адже не цікавилася політикою. І дізналася про неї, тільки коли вийшла з російського полону», – переконує Надія Савченко.

Також вона зауважила, що Медведчук тісно пов’язаний із багатьма іншими українськими політиками, але про це чомусь не говорять.

«Ви бачили Геращенко на фотокартках з Медведчуком, бачили Тимошенко, Яценюка, Турчинова та інших? Але знайдіть фотографію Медведчука із Савченко, а потім доведіть, що це не фотошоп!», – наголосила вона.

Народний депутат зазначила, що Медведчук ніколи не намагався познайомитися із нею, натомість сама Савченко відправляла йому запрошення.

«Я написала помічнику і запросила Віктора Медведчука на прямий ефір 24 серпня на День Незалежності України. Я зазначила, що у зв’язку з тим, що навколо нас є одні тільки чутки, і нас постійно пов’язують, то можна з’ясувати це у прямому ефірі, щоб всі побачили правду.

Від помічника я отримала відповідь, що наразі Медведчук перебуває не в Україні, але не відкидає таку пропозицію, тому, можливо, наступного разу», – розповіла Надія Савченко.Loading...
Loading...
Loading...