Новини » Політика 15 березня, 2018, 20:38
Савченко: Дві третини депутатів ходять до Ради озброєними
ZIK
ZIK

У ВРУ після Майдану був певний момент, коли «накалялася» обстановка, багато хто з присутніх починав перезаряджати зброю.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявила народний депутат України (позафракційна) Надія Савченко.

Надія Савченко, коментуючи інформацію про те, що вона сьогодні начебто пройшла до приміщення ВРУ зі зброєю, заявила, що багато із обранців заходять до парламенту зі зброєю. Надія Савченко нагадала, що народних депутатів, їхні авто чи домівки не мають права обшукувати без наданого на те дозволу.

«Тому дуже багато депутатів ходять до сесійної зали зі зброєю. Я це бачила, я це спостерігаю. Нічого дивного в цьому немає. Мені говорили народні депутати, що, коли мене ще не було, я ще перебувала у полоні у Росії, був певний такий момент, ще після Майдану, десь на зламі, коли у Верховній Раді було часто чути «ччик-ччик» – перезарядка зброї. Коли накалялася обстановка, багато починали перезаряджати зброю», – заявила Надія Савченко.

Гостя програми зауважила, що у багатьох з тих, хто ходять до ВРУ озброєним, зброя – нагородна, на неї є відповідні дозволи, окрім того, депутати мають статус недоторканних.

Надія Савченко уточнила, що приблизно дві третини депутатів ВРУ ходять до парламенту озброєними.

Нагадаємо, подання на притягнення Надії Савченко до кримінальної відповідальності, затримання і арешт сьогодні передали до Верховної Ради. Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що Надія Савченко планувала терористичний акт у стінах парламенту. Сьогодні ВРУ виключила позафракційного нардепа Надію Савченко із парламентського Комітету з питань національної безпеки і оборони.

Читайте також: Савченко розповіла про зброю, яку мала при собі у Верховній Раді 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 13:57 :12