четвер, 15 березня, 2018, 21:48 Політика
Савченко: Боюся за життя Горбатюка і слідчих, які знають правду про Майдан
ZIK
ZIK

Коли головний злочинець стає генпрокурором, який тримає слідчих під контролем, то їм не вдається розкрити злочини проти влади.

Про це заявила народний депутат України Надія Савченко в ексклюзивному інтерв’ю для програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK.

«На усі компрометуючі запитання я відповім привселюдно під час допиту на детекторі брехні. Зараз же я можу сказати так: мені дуже сподобався заклик в інтернеті, мовляв, якби Рубан вантажив меблі привселюдно, то 98 % українців допомогли б йому це зробити.

Я зараз хочу звернутися до українців і запитати: Якщо бути чесним, то хто із нас хоча б раз не думав про те, щоб ця Рада та Банкова злетіли у повітря?! Тому кожен українець є співучасником того задуму, який має на меті змінити політичну систему!», – заявила Савченко.

Щодо зброї на Майдані, то народний депутат запевнила, що знає конкретні прізвища, які причетні до розстрілів. Однак розповість про це теж тільки на офіційному допиті.

«Я впевнена що Горбатюку не дають можливості розкрити злочини Майдану. Тому я більше боюся не за своє життя, а за життя Горбатюка і слідчих, які знають правду.Боюся, що їх може спіткати доля Шеремета та інших людей, які знали правду.

Адже, насправді, люди хотіли розкрити злочини, але коли головний злочинець стає генпрокурором, який тримає слідчих під контролем, то їм не вдається це зробити. Тому якщо мені не дозволять свідчити публічно, або ж якщо зі мною щось станеться, то я все одно зроблю так, щоб всі дізналися правду», – запевнила Надія Савченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 07:10 :14