середа, 14 березня, 2018, 17:03 Львів
Жидачівська РДА сприятиме вирішенню проблем воїнів АТО та їхніх родин

Сьогодні, 14 березня, голова Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин спілкувався із представниками ГО «Спілка учасників АТО Жидачівщини» та представниками родин українських воїнів.

Розпочинаючи спілкування, Василь Татарин зауважив, що 14 березня в Україні відзначають День українського добровольця. І хоч офіційний статус добровольців-учасників АТО в районі мають в даний час лише 8 учасників бойових дій на сході України, все ж до українських добровольців належить кілька сотень представників Жидачівщини, які першими, вже у весняний та літній період 2014 року, стали до лав захисників України.

Голова Жидачівської райдержадміністрації привітав представників ГО «Спілка учасників АТО Жидачівщини» із Днем українського добровольця й побажав миру, щастя, доброго здоров’я українським воїнам та їхнім родинам. Василь Татарин також акцентував увагу на важливості підтримки постійного діалогу із демобілізованими воїнами та представниками їхніх родин, адже сьогодні реально існує багато проблемних питань, які потребують вирішення.

Голова ГО «Спілка учасників АТО Жидачівщини» Тарас Стефанів, його побратими бійці АТО Жидачівщини та рідні українських воїнів в ході спілкування із головою райдержадміністрації порушили низку питань, які потребують вирішення.

Представники ГО «Спілка учасників АТО Жидачівщини» у своїх виступах висловлювали свою позицію щодо формування нової команди керівництва райдержадміністрації, адже вже у найближчий час заплановано завершити процедуру призначення двох заступників голови РДА. Не оминули учасники АТО Жидачівщини й сучасні суспільно-політичні події в державі й хотіли, зокрема, почути думку голови райдержадміністрації щодо останніх подій біля парламенту України, коли на початку березня 2018 року було знесено намети учасників протестної акції. Демобілізовані воїни передали голові райдержадміністрації кілька своїх звернень. Вони порушували проблемні питання українських воїнів, які потребують сприяння у їх вирішенні керівництва РДА та райвійськкомату.

Вже в ході зустрічі було оперативно узгоджено необхідні спільні кроки для вирішення проблемних питань воїнів АТО та їхніх родин. Досягнуто домовленості про необхідність проведення чергової зустрічі із представниками ГО «Спілка учасників АТО Жидачівщини» вже у п’ятницю, 16 березня, – повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 06:13 :33