середа, 14 березня, 2018, 16:33 Регіони
В Івано-Франківську відкриють відділення організації «Альянс Францез»

З 14 по 26 квітня на Прикарпатті відбудеться фестиваль «Французька весна», який дасть змогу іванофранківцям краще пізнати різноманітні жанри мистецтва, кінематографії, творчості французьких митців. А створення центру «Альянс Францез» допоможе у вивченні мови і культури французів.

Про це йшлося під час зустрічі директорки Французького інституту, радника Посольства Франції в Україні з питань культури та співробітництва Анн Дюрюфле із заступником голови ОДА Ігорем Пасічняком. Про це сьогодні, 14 березня, повідомив власкор IA ZIK.

За словами Анн Дюрюфле, мережа центрів «Альянс Францез» широко представлена у багатьох куточках світу. На сьогодні їх налічується близько восьми сотень. Наразі в Україні діють шість таких осередків, де можна отримати будь-яку інформацію про життя французького народу.

Під час зустрічі Анн Дюрюфле оголосила, що наразі прийнято рішення про створення центру «Альянс Францез» в Івано-Франківську. Це, на її переконання, сприятиме розвитку обопільних взаємовідносин у різних сферах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 05:48 :57