середа, 14 березня, 2018, 21:02 Політика
Україна отримає кошти згідно з «планом Маршалла», якщо вирішить проблему старих кредитів

Перешкодою для отримання коштів згідно з «планом Маршалла для України» є надвисокий рівень невикористаних коштів з інших кредитних програм, раніше залучених Києвом.

Про це повідомляє «Європейська правда».

«За останні роки з часів Революції для України було відкрито пільгових кредитних ліній на суму біля 8 млрд євро. За ці роки Україна змогла освоїти трохи більше, ніж 1,5 мільярди. І це створює суттєву проблему – коли ми їздимо із презентацією нашого плану, ми чуємо – навіщо давати нові кошти, якщо Київ не здатний використати наявні можливості», – зазначив екс-прем’єр-міністр Литви Андрюс Кубілюс під час XI Форуму Європа-Україна у Жешуві.

На думку Кубілюса, проблему «старих грошей» Києву потрібно вирішити найближчими місяцями. «Уряд має активізуватися й показати, що здатний реалізувати ті проекти, на які вже отримав кошти. Це є обов’язковою вимогою для реалізації «плану Маршала». Більш того – перші результати Київ має показати вже найближчими місяцями», – додав він.

Нагадаємо, раніше про невикористання Києвом 5 млрд євро кредитних коштів заявила заступниця голови директорату Єврокомісії з переговорів щодо європейської політики сусідства та розширення Катерина Матернова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 01:05 :43