Новини » Світ 14 березня, 2018, 7:45
У США планують посилити митні та візові обмеження щодо Китаю, – ЗМІ
Фото: ZIK/EPA-EFE/WU HONG/Архівне фото
Фото: ZIK/EPA-EFE/WU HONG/Архівне фото

Адміністрація Дональда Трампа розглядає можливість введення додаткових тарифів на широкий спектр продукції й послуг технологічного та комунікаційного секторів з Китаю, а також візових обмежень для окремих категорій громадян з цієї країни.

Про це повідомляє «Укрінформ», посилаючись на центральний американський телеканал CNBC.

«Адміністрація президента Трампа розглядає цілий пакет заходів, в тому числі необмежені тарифи, інвестиційні перепони, а також можливі візові обмеження для китайських громадян»,- йдеться у повідомленні.

Новий пакет заходів був розроблений після проведення розслідування щодо Китаю офісом торговельного представника США. Воно мало на меті визначити, чи була практика Китаю «нерозумною чи дискримінаційною», а також чи обмежила вона якимось чином американську торгівлю.

Тим часом, агентство Reuters оприлюднило додаткову інформацію про рестрикції, що готуються в адміністрації проти Китаю.

Зокрема, йдеться про можливість введення тарифів на продукцію та послуги технологічного й телекомунікаційного секторів, що охоплюють долю на ринку близько $60 млрд. При цьому зауважується, що до цього переліку можуть потрапити й інші сектори китайського виробництва.

Інше впливове американське видання, Politico, повідомило раніше, що президент Трамп відхилив пропозиції щодо введення додаткових тарифів на китайську продукцію в сукупній вартості $30 млрд. Замість цього він вимагав більш потужної реакції США на дії Китаю в торговельній сфері.

Китай має позитивне сальдо торговельного балансу зі США на $375 млрд, зазначається в публікації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 00:49 :29