Новини » Київ 14 березня, 2018, 23:05
У Києві хочуть скасувати перехід на літній час

У середу, 14 березня, комісія Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту рекомендувала депутатам розглянути проект рішення про скасування переходу на літній час.

Відповідний проект рішення про звернення до уряду щодо перегляду доцільності існуючого порядку обчислення часу на території України повинні розглянути на пленарному засіданні Київради, передає «Слово і Діло».

За словами ініціатора ідеї, депутата Київради Олександра Пабата, негативні наслідки від переходу на літній час значно перевищують економічний ефект від зміщення світлового дня.

«Переведення годинника відображається як на психологічному, так і на фізичному стані людини, а це великі витрати, ніж незначна економія електроенергії. У світі понад 60% країн не переводять годинникові стрілки», – зазначив він.

У повідомленні наголошується, що переведення годинників викликає так званий часовий стрес. У такі перехідні періоди збільшується кількість скарг на погане самопочуття, в тому числі, на підвищену чутливість і емоційність, порушення сну і загострення хронічних захворювань.

Читайте також: Із новим циклоном в Україну повернеться холод, – синоптики

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 02:16 :04