середа, 14 березня, 2018, 6:39 Світ
У Канаді можуть побудувати стартовий комплекс для українських ракет

Будівництво стартового комплексу для запуску українських ракет в Канаді, так само як і відновлення проекту «Морський старт», є найбільш реальним майданчиком для виходу в космос українських ракет-носіїв.

Про це повідомляє segodnya.ua.

Старт ракеты-носителя с украинскими двигателями. Фото: кадр из видеотрансляции запуска

«Найбільш реальною стартовим майданчиком для українських ракет-носіїв є відновлення проекту» Морський старт «і будівництво стартового комплексу в Канаді (провінція Нова Шотландія), де є велика зацікавленість з боку України і Канади», – розповіли в Державному космічному агентстві України.

При цьому, як наголошується в повідомленні, Канада – не єдина країна, з якою ведуться переговори щодо можливості незалежного виходу в космос із застосуванням українських ракет-носіїв. Одним з таких потенційних партнерів для української космічної програми є Австралія.

«Переговори про можливість створення ракетно-космічного комплексу з компаніями зі штату Західна Австралія Державним космічним агентством України та підприємствами галузі не велися. Але ведуться початкові консультації підприємств галузі з діловими колами штату Північні території з цього питання», – розповіли в прес-службі Держагентства.

Нагадаємо, раніше українська влада заявила, що Державне космічне агентство України має стати потужною проектною установою, а не посередником між державним бюджетом та галузевими підприємствами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 01:59 :40