Новини » Події 14 березня, 2018, 10:11
Турчинов: Завдяки нашим добровольцям Україна довела світу, що здатна захищатись
Українські військові. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН
Українські військові. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

Героїзм і відвага українських добровольців дали змогу державі створити потужну армію і відновити оборонно-промисловий комплекс.

На цьому наголосив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов у вітанні з нагоди Дня українського добровольця, оприлюдненому прес-службою РНБО.

«Завдячуючи героїзму та самопожертві наших добровольців, – тим, хто першими пішли і стали в проломі за свою країну, Україна вистояла та довела всьому світові, що здатна себе захистити. Ми довели, що наша держава була, є і буде! Завдяки вашій відвазі вдалося виграти такий необхідний час, щоб створити потужну армію, відновити оборонно-промисловий комплекс, розробити і почати випускати нові зразки зброї», – заявив Турчинов.

Він нагадав, що чотири роки тому, коли агресор напав на Україну, закликав патріотів брати зброю і боронити Батьківщину.

«Тоді справжні українські патріоти прямо з Майдану пішли на фронт, і, не маючи військової підготовки, якісної зброї, навіть військового однострою, зупинили російську навалу. Глибока вам шана і вічна слава! Низький уклін героям, які загинули, захищаючи рідну землю!» – зазначив керівник РНБО.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 00:48 :36