середа, 14 березня, 2018, 22:10 Політика
Третя світова війна оголошена всьому світові і вона вже йде, – журналіст
ZIK
ZIK

Росія вже оголосила війну всьому світові і вона вже йде. Володимир Путін сказав всім – у РФ немає кордонів, тому ніхто з сусідів не може себе почувати в безпеці.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив журналіст Айдер Муждабаєв.

«Після Другої світової війни треба вірити всьому, що говорять до зубів озброєні диктатори. Путін сказав всім – у Росії немає кордонів, тому в безпеці не може себе почувати ні Латвія, ні Литва, ні Естонія, ні Казахстан. Тобто війна вже оголошена цілому світові, третя світова вже йде», – зазначив журналіст.

За його словами, зараз західні політики або бояться, або не хочуть боротися з путінським режимом, бо їм це не вигідно. Серед них немає людини, яка б могла дати відсіч Путіну. Така позиція Заходу призведе до ще більшого підсилення режиму в Росії, який зараз практично нічим не обмежений. 

«Захід, як це було до Другої світової війни, або вдає що не помічає, або підкуплений, сидить на нафтогазових потоках, бо бізнес тисне на владу. Просто Захід боїться, бо Путін їх попередив. У нього ідеальна риторика, яка паралізує західних політиків, а серед них, як ми бачимо, нема людей рівня Рейгана, Тетчер, або Коля», – переконаний Муджабаєв.

Пан Муджабаєв порівнює РФ з раковою пухлиною, яку можна знищити лише локалізувавши і видаливши її. Локалізувати її можна лише шляхом введення жорстких економічних санкцій. Це перевірений шлях і є прецедент в історії. 

«Зараз світ хворіє раком і метастази російського світу дотягуються до цілковито не мислимих країн: США і Великої Британії. Я вже не кажу про Україну де ця пухлина вже з’їла частину території. Росія нічого не виробляє крім страху, погроз і нафти та газу. Я тільки вони не зможуть продавати нафту і газ за шалені гроші, які складають більшу частину бюджету РФ, вся їх економіка впаде. Якщо відключити SWIFT вся економіка впаде. Вони абсолютно зв’язані з Заходом», – констатував гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 22:04 :10