середа, 14 березня, 2018, 16:28 Спорт
Тренер «Карпат» Олег Бойчишин: Наша ситуація змушує кожного матчу грати на перемогу

Головний тренер львівських «Карпат» Олег Бойчишин (на фото) поділився з Інформаційним центром клубу новинами зі стану команди та розповів, як хлопці готуються до найближчої гри проти «Олександрії».

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Олег Бойчишин"

«Після домашньої поразки 0:3, заслуженої чи незаслуженої, зараз це вже не грає великої ролі, ми говорили з хлопцями. Пояснили їм, щоб справитись з таким ударом необхідно бути сильними у психологічному плані. Маємо надію на те, що наші футболісти справляться з цим, що вони сильні духом.

Я вже говорив, що за рахунку 0:1 ми пішли у ва-банк. Обставини на полі десь склались проти нас. Як тільки команда перебудувалась у гру в три захисника, за кілька хвилин вилучили Акулініна. Стало ще важче. Не скажу, що ми збавили у грі, адже до останньої хвилини хлопці намагались вирівняти ситуацію на полі і були близькими до цього. Що стосується двох останніх пропущених м’ячів, то можна сказати, там більше керувались емоціями. Десь забували про оборону та намагались всіма силами бігти в атаку.

Вивчаємо і сильні, і слабкі сторони «Олександрії». Наразі детально аналізуємо майбутнього суперника. У нас немає легких ігор, тому невідомо як може скластись недільний поєдинок. Наша ситуація змушує кожного матчу грати на перемогу», – цитує Олега Івановича Інформаційний центр ФК «Карпати».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 05:49 :10