середа, 14 березня, 2018, 15:18 Львів
Тариф на проїзд у електротранспорті Львова може зрости вже у березні

Рішення про зростання тарифу на проїзд у електротранспорті Львова може бути винесено на розгляд міськвиконкому вже до кінця березня.

Про це 14 березня на брифінгу повідомив заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак.

С.Бабак зазначив, що рішення громадської ради при управлінні транспорту про зростання тарифу в трамваях та тролейбусах з 3 до 5 грн має дорадчий характер. Є процедура, як ухвалюються нові тарифи. Для цього розрахунки подаються в Антимонопольний комітет, після висновків якого проект виноситься на засідання міськвиконкому.

Заступник мера пропонує «відходити від популізму і тримати економічно обґрунтовані тарифи».

«Яке рішення буде прийнято, мені важко сказати. Ми подали економічно обґрунтований розрахунок, він пройшов громадське обговорення. 5,51 грн – економічно обґрунтований тариф на сьогодні», – повідомив він.

«Після громадських обговорень подамо в Антимонопольний комітет. Як тільки отримаємо погодження, тоді будемо виносити на виконавчий комітет. Думаю, якщо не буде якихось суттєвих затримок – до кінця березня це може бути», – додав С.Бабак.

З його слів, новий тариф, у першу чергу, дасть змогу не допустити виходу із ладу трамваїв – у нього закладено кошти на проведення середнього капітального ремонту. Нові ж трамваї закуповуються коштом кредиту ЄБРР. Зокрема, цього річ планують закупити 30 трамваїв, 50 тролейбусів і 100 автобусів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 21:52 :43