середа, 14 березня, 2018, 20:51 Політика
Ситник розповів про збільшення кількості заяв щодо корупції від представників бізнесу
Артем Ситник/ Фото: сomments.ua
Артем Ситник/ Фото: сomments.ua

Поки в Україні не реформують судову гілку влади і не запрацює незалежний Антикорупційний суд, ключовою проблемою на шляху боротьби з корупцією залишатиметься відсутність судових вироків.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

«Впродовж минулого року ми помітили зростання кількості заяв до Бюро про можливі корупційні правопорушення від представників бізнес-середовища, що намагаються відстояти свої законні права. Це викликане тим, що НАБУ показало себе як дійсно незалежний антикорупційний орган, для якого немає недоторканих. Однак є причина, через яку похвалитися цілковитою довірою бізнесу не можемо – це проблема розгляду справ у судах», – зазначив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник.

За його словами, після звернення до НАБУ, відкриття кримінального провадження, низки слідчих дій і скерування справи до суду, представник бізнесу як заявник часто залишається розчарованим.

«Хоча правоохоронні органи й зробили все від них залежне, суд не має можливості зосередитися на розгляді справи. Тому особа, яка обґрунтовано підозрюється детективами, залишається на волі і більше того – має всі важелі, щоб продовжувати тиснути на бізнес», – зазначив директор НАБУ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 21:44 :38