середа, 14 березня, 2018, 11:57 Політика
Супрун заявила, що рік тому вона звернулася у НАБУ, бо їй пропонували хабар – квартиру
В. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун. Фото: kmu.gov.ua
В. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун. Фото: kmu.gov.ua

Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун повідомила, що рік тому звернулась до Національного антикорупційного бюро щодо пропозиції хабара від помічника народного депутата.

Про це вона написала у Facebook, також підтвердила цю інформацію прес-служба МОЗ.

7 березня детективи НАБУ проводять обшуки вдома у помічника Олега Ляшка Олега Богачова, а також вдома й на роботі у міського голови Вишневого. Йшлося нібито про справу щодо пропонування хабара Уляні Супрун.

«Понад рік тому один із помічників народних депутатів запропонував мені хабар у вигляді квартири за те, щоби я, користуючись службовим становищем, допомогла медичному закладу отримати дороговартісне обладнання», – написала тепер Супрун.

«Наступного дня звернулася до детективів НАБУ з заявою про ознаки злочину. Після – я і мій позаштатний радник брали участь у слідчих діях, щоби задокументувати все», – додала керівниця МОЗ.

Супрун уточнила, що «до подальших зустрічей з помічником народного депутата долучився й мер міста, який підтвердив намір щодо хабара у вигляді квартири».

«Квартиру запропонували оформити на мого позаштатного радника, який зіграв роль довіреної особи», – зазначила чиновниця.

За словами Супрун, МОЗ «завжди готове допомогти громаді» отримати медобладнання, яким би дороговартісним воно не було, – «якщо в ньому дійсно є потреба».

«В країні діють чисельні міжнародні фонди, програми донорської підтримки, в бюджетах міст та громад накопичені суттєві бюджетні резерви. Підтримувати запити від міст та медичних закладів щодо отримання необхідного обладнання є частиною наших обов’язків. Для їхнього виконання пропонувати службовим особам хабарі не потрібно», – заявила в.о. міністра.

У свою чергу, МОЗ заявив, що пропозиції хабара дискредитують роботу уряду і не дають відновити довіру суспільства до державної служби та чиновників.

«За історію незалежної України не було доведених до рішення суду справ, відкритих за статтею 369 Кримінального Кодексу України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» за участі очільників міністерств», – зазначають у міністерстві.

Команда МОЗ заявила про підтримку детективів НАБУ й прокурорів Антикорупційної прокуратури, які борються з корупцією у вищих ешелонах влади.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 13:40 :08