середа, 14 березня, 2018, 17:07 Політика
Суддя залишила в силі обвинувальний акт проти Сакварелідзе
Фото: info.rns.org.ua
Фото: info.rns.org.ua

Суддя Мостиського суду Львівської області залишила в силі обвинувальний акт прокуратури проти Давида Сакварелідзе, не зважаючи на спотворену і неточну інформацію в ньому, а головне проігнорувавши те, що йому навіть не була вручена підозра у цій справі.

Таке рішення прийняв Мостиський суд Львівської області, повідомляє на своєму сайті «Рух нових сил».

У політичній силі стверджують, що справа проти Давида Сакварелідзе про прорив кордону – сфальшована.

Адвокат Сакварелідзе Валерія Коломієць клопотала про повернення обвинувального акту на доопрацювання, адже його формулювання не встановлює конкретний час, місце і спосіб вчинення злочинів, також і ньому відсутня інформація про такі важливі факти, як замінування пропускного пункту Шегині, низка фактів спотворені. Крім того, адвокат акцентувала, що з цього кримінального провадження, по якому Давиду Сакварелідзе пред’явлено обвинувальний акт, йому попередньо не була вручена підозра.

«Є кримінальне провадження в рамках якого особі не було вручено повідомлення про підозру, це порушує Конституцію України та ст.3 ККУ. Виходячи з цього, по факту, Давида Сакварелідзе навіть не почали притягувати до кримінальної відповідальності. Втім, суддя вирішила, що не треба повертати обвинувальний акт на доопрацювання і що наші аргументи недостатні. Суд навіть не зважив на відсутність підозри в рамках даної кримінальної справи. Ми всі побачили, що в нашій державі особа може бути притягнена до кримінальної відповідальності навіть без належної процедури», – прокоментувала адвокат Валерія Коломієць.

Сам Давід Сакварелідзе зізнається, що рішення очікуване, адже, за його словами, «суд діє за вказівками Порошенка та чинної злочинної влади».

«В Україні неможливо знайти людину, яка б повірила, що Порошенко довірив би цю справу нейтральній судді, яка б виносила справедливі рішення. Ми будемо свідками імітації суду, адже в тому, що відбувається, немає юридичної логіки, є виключно політика. Поки главою держави буде Порошенко, суд прийматиме рішення проти людей. Не надіюсь, що ця суддя зможе витримати тиск з боку АП, але їй доведеться витримувати і тиск з боку людей. Тому попри все ми будемо мирними акціями домагатись відставки Порошенка і зміни політичних еліт», – заявив Сакварелідзе.

Як повідомлялося, колишнього заступника Генпрокурора, члена політради партії «Рух нових сил» Давида Сакварелідзе раніше звинуватили у порушенні ч. 2 ст. 332 Кримінального кодексу (незаконне переправлення осіб через державний кордон).

Читайте також: Порошенко руками судді здійснює політичну розправу над Сакварелідзе

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 22:43 :51