Стало відомо, як курсуватимуть у Львові маршрутки на час перекриття вул. Личаківської

З п’ятниці, 16 березня, у Львові на ремонт закривають частину вул. Личаківської – від вул. Богдана Котика до Долішньої. Завершити ремонт вул. Личаківської до вул. Пасічної планують у липні цього року.

Про це 14 березня на брифінгу повідомив заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак.

«Ремонт вул. Личаківської йде за графіком. Завершення планується у липні цього року. Плануємо повністю відкрити до вул. Пасічної. Головні речі, які можуть впливати на виконання робіт – складні ґрунти і старий колектор, який йде зигзагом по вулиці», – повідомив С.Бабак.

У мерії напрацювали схему організації дорожнього руху на час перекриття важливої ділянки вул. Личаківської.

«Маршрут №36 поїде через Кривчиці, як і 5а. 29 маршрут розділяємо. Частина автобусів поїде до вулиці Долішньої, далі люди переходять 200 метрів і пересідатимуть на 129 маршрут на вул. Котика. Пересадка буде безкоштовна. Усі решту маршрути, яких зачіпає це питання, поїдуть через вул. Зелену, на вул. Мечникова і далі вулицею Личаківською», – повідомив в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика.

З його слів, для здійснення пересадки пасажирів водії АТП-1 будуть видавати квиток, з яким можна буде заходити в наступний автобус.

Loading...