середа, 14 березня, 2018, 23:00 Політика
Шуфрич: Янукович підкорився спокусі грошей і заради них він делегував владу оточенню
ZIK
ZIK

Під час свого правління президент-утікач Віктор Янукович підкорився спокусі грошей. Заради них він делегував значну частину влади оточенню, яке і зловживало цим. Коли після виборів у 2012 році я побачив змінений уряд, то зрозумів, що це початок кінця.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко« на телеканалі ZIK народний депутат України Нестор Шуфрич.

«Людина, яка тікає, хоробрістю не відрізняється. З іншого боку, Янукович мабуть підкорився спокусі грошам. Це треба визнати. Заради цих грошей він делегував значну частину влади, всупереч здоровому глузду, всупереч Конституції, оточенню, яке і зловживало цим. На жаль, ми маємо страшні наслідки. У Януковича не було ніякої необхідності втікати з країни», – зазначив нардеп.

У відповідь на запитання ведучої про те, що є відомі політики, які вважають, що якби Янукович залишився були б ризик для його життя, пан Шуфрич сказав, що насправді в Криму, або Донецьку йому б нічого не загрожувало. За його словами, для нього питання Януковича дуже болюче.

«Я в 2012 році щиро боровся за наші принципи на парламентських виборах, був одним із головних агітаторів. Саме я провів найбільше зустрічей під час виборчої кампанії, трохи менше Сергій Тігіпко. Ми тоді були два форварди виборчої кампанії», – пригадав політик.

Пан Шуфрич пригадує, що після парламентських виборів 2012 року він помітив, що все помінялося. Тоді Януковича, того якого він пам’ятав вже не було. Це вже був «консорціум молодиків», які узурпували владу в Україні. 

«Коли я побачив змінений уряд після виборів у 2012 році я зрозумів, що це початок кінця. Стара гвардія з Партії Регіонів боролася проти них. Ви знаєте про мою суперечку з Арбузовим, коли я особисто вимагав звільнити його у 2013 рік. Я говорив, що Арбузов нас знищить, знищить всю країну. Його діяльність є небезпечною для України. Я критикував Януковича за його торги з євроінтеграцією. Я говорив, що ніколи ми не будемо євроінтегровані, тому що з одного боку Європа не готова, а з іншого ми не готові», – прокоментував Шуфрич.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 05:26 :47