середа, 14 березня, 2018, 21:40 Політика
Шуфрич про затримання Рубана: Це конкуренція між угрупованнями, які заробляють на конфлікті
ZIK
ZIK

Затримання Володимира Рубана це наслідок конкуренції між угрупованнями, які заробляють на торгівлі зброєю. Мова йде про спецслужби і окремих представників Міноборони. Виглядає на те, що Рубана просто злили і один конкурент вдарив іншого.

Таку думку в ефірі програми «HARD з Влащенко« на телеканалі ZIK висловив народний депутат України Нестор Шуфрич.

«Є факт, на умовному кордоні затримано відому особу, яка знаходилась в салоні мікроавтобуса, де була шалена кількість зброї. Потім пролунали натяки щодо зв’язків з Медведчуком. Були зафіксовані факти певного контакту в кінці 2013 року. Пан Рубан контактував не особисто з Віктором Медведчуком, а «Українським вибором». З іншого боку ми знаємо про конфлікт між Медведчуком і Рубаном в питаннях обміну полоненими», – розповів пан Шуфрич.

Водночас, після того, як в процес обміну включився Віктор Медведчук, то на переконання Нестора Шуфрича, він став абсолютно прозорим і ефективним.

«Це відзначив навіть Порошенко. Крім того, це було абсолютно безкоштовно. Щодо пана Рубана, то ми пам’ятаємо низку публікацій, де його звинувачували в тому, що він супроводжує свою діяльність винагородою з боку родичів звільнених полонених. Я критикував такі факти. І в мене та Медведчука з цього приводу був конфлікт з Рубаном. Тому говорити, що він людина Медведчука як мінімум не коректно», – запевнив народний обранець.

На запитання ведучої, чи під час конфлікту Рубан визнавав те, що брав гроші за звільнення полонених пан Шуфрич відповів, що він такого не чув.

Також нардеп додав, що зараз в Україні намагаються зробити терористом №1 Надію Савченко і назвав це абсурдом.

«Я хочу запитати, де ті десятки затриманих, які мали забезпечити виконання цього терористичного акту в центрі Києва. Я думаю, що тут мова йде про банальну конкуренцію серед тих угруповань, які заробляють на торгівлі зброєю і використовують для цього конфлікт на сході України. Мова йде про конкуренцію між спецслужбами, які заробляють на конфлікті і окремими представниками Міноборони. Виглядає на те, що Рубана просто злили і один конкурент вдарив по іншому. Треба буде поглянути, де є ті чисельні терористичні групи і їх лідери, які готовили такий масштабний теракт», – сказав пан Шуфрич.

Крім того за інформацією Нестора Шуфрича недалеко від місця затримання в цей день знаходився керівник ЦРУ і кандидат на посаду Держсекретаря США. 

«Можливо це була демонстрація можливостей і ефективності роботи СБУ або це так співпало. Проте навколо цього питання є багато але», – констатував пан Шуфрич.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 22:51 :12