середа, 14 березня, 2018, 8:40 Спорт
«Севілья» і «Рома» пройшли в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

У Римі та Манчестері наприкінці доби 13 березня було зіграно два чергові матчі у відповідь стадії 1/8 фіналу футбольної Ліги чемпіонів УЄФА сезону-17/18.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Ліга чемпіонів"

У Манчестері, на полі легендарного стадіону «Олд Траффорд місцевий клуб «Манчестер Юнайтед» приймав іспанську «Севілью» і програв. Гра завершилася з рахунком 1:2, повідомляє офіційний сайт турніру. У складі іспанців «дубль» зробив Віссам Бен-Йеддер (74 і 78 хвилини), який вийшов на поле після 70-ї хвилини.

Господарі відповіли голом форварда Ромелу Лукаку на 84-й хвилині. Але більшого зробити «манкуніанцям» не вдалося – 1:2 за сумою двох матчів.

У паралельному матчі в Римі, на полі «Стадіо Олімпіко» чинний чемпіон України донецький «Шахтар» зустрічався з місцевою «Ромою». Італійський клуб добився перемоги з рахунком 1:0, обігравши українську команду за сумою двох матчів за рахунок голу, забитого на виїзді (у першій зустрічі в Харкові «гірники» перемогли – 2:1).

У першому таймі гра складалася за сценарієм «Шахтаря», який значно частіше суперника володів м’ячем. При цьому у «Роми», якій потрібно було забивати, було всього один-два напівмоменти біля воріт Андрія П’ятова.

Після перерви господарі почали діяти набагато агресивніше в атаці, і на 53-й хвилині їм вдалося досягти успіху. Захисники української команди не встигли за форвардом римлян Джеко, який вийшов один на один з П’ятовим і прокинув м’яч між ніг голкіперу.

На 79-й хвилині гірники залишилися вдесятьох через вилучення Івана Ордеця, який з порушенням правил зупинив прорив до воріт все того ж Джеко.

На останніх хвилинах «Шахтар» безуспішно намагався атакувати, проте «Рома» надійно відіграла у своїх воріт і зберегла переможний для себе рахунок 1:0.

Футбол. Чоловіки. Ліга чемпіонів УЄФА-17/18. Плей-оф. 1/8 фіналу. Матчі-відповідь