Новини » Політика 14 березня, 2018, 16:57
Президентський проект закону про нацбезпеку вирішили допрацювати

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони вирішив поки не передавати на розгляд парламенту президентський законопроект про нацбезпеку та ініціював створення робочої групи для його доопрацювання.

Про це на засіданні комітету повідомив його голова Сергій Пашинський, повідомляє «Українська правда».

Під час обговорення законопроекту члени комітету висловили думку, що проект закону №8068, поданий Петром Порошенком, має багато недопрацювань та неточностей та потребує серйозних правок.

Так було зазначено, що у питання нацбезпеки не було включено поняття кібербезпеки, інформаційної, енергетичної та іншої безпеки, що є наразі актуальним.

Зокрема, члени комітету наполягали, що у документі не врегульовані питання про державну таємницю, громадського контролю та інші.

«Ми розуміємо, що не можна створити ідеальний законопроект, який буде відповідати всім вимогам. Але ніхто зараз не піде на те, щоб звузити хоч на трішки повноваження головнокомандуючого. Ми ж не можемо якійсь громадянці чи громадянину дати дозвіл прийти до начальника Генштабу та щось вимагати», – сказав керівник комітету.

Голова фракції БПП Артур Герасимов зазначив, що законопроект слід ухвалити за основу, а потім його доопрацювати.

Врешті-решт, члени комітету проголосували за те, щоб створити робочу групу, яка має напрацювати правки і 19 березня комітет збереться знову для ознайомлення з зауваженнями та вирішення питання щодо передачі документу на розгляд Верховної Ради.

Як відомо, 28 лютого президент Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект про національну безпеку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 05:55 :42