середа, 14 березня, 2018, 13:38 Львів
Податкова міліція Львівщини виявила великі партії не сертифікованих в Україні товарів

У рамках операції «Рубіж-2017» та «Акциз – 2018», в межах розслідування кримінальних проваджень щодо ухилення від сплати податків, співробітники податкової міліції Львівщини провели слідчі дії, спрямовані на протидію переміщенню для комерційних цілей до України штучно подрібнених партій товару, без належного митного оформлення і сплати митних платежів та податків (так звана схема «піджаків» чи «човників»).

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Львівській області.

Обшуки відбулись протягом січня-березня 2018 року у м.Львові, Пустомитівському і Дрогобицькому районах.

В ході обшуків виявлено накопичення великих товарних партій продукції іноземного виробництва не сертифікованої в Україні, в тому числі: побутова техніка, побутова хімія, предмети гігієни, продукти харчування, алкогольні напої.

За наявною інформацією реалізація товарів в Україні здійснювалась через магазини і ринки Львова, а також з використанням мережі Інтернет.

Загальна орієнтовна вартість виявлених у січні-березні не сертифікованих товарів іноземного виробництва понад 4,4 млн.грн.

Тривають невідкладні слідчі дії щодо встановлення кола осіб, задіяних у схемі ввезення імпортних товарів без сплати податків і митних платежів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 22:43 :15