середа, 14 березня, 2018, 0:03 Суспільство
Передова – це не тільки Донбас: режисер розповів про боротьбу з «русским миром»

Користувачів соціальних мереж вразили слова режисера Леоніда Канфера про боротьбу з «русским миром», яка, на його думку, ведеться зовсім не на передовій на Донбасі.

Про це Канфер написав на своїй сторінці у Facebook.

«Русский мир» – це влада, яка краде у своїх же і своїм злодійством змушує дивитися співгромадян в іншу сторону – в сторону Росії. Людей самих підштовхують в це східне пекло», – вважає Канфер.

При цьому режисер зазначив, що боротьба з «русским миром» відбувається в кожному українському місті.

«Тому, друзі мої, передова для мене – не тільки і не стільки Донбас. Це кожен двір і кожен злодій. І якби кожен гад, кожен щур, кому по**й, знав, що за це його піднімуть на вила, була б зовсім інша ситуація. Боротьба з російським світом починається з нормального асфальту, з нормальних податків і рівності перед законом», – розповів режисер.

Канфер описав різницю між людиною з «російського» та цивілізованого світу.

«По-моєму, це просто: совок не пройшов виховання власністю. Ось все, що його оточує – не його. Квартира не його, вулиця, будинок, країна – взагалі все. Навіть якщо у тебе мільярди, ти не можеш бути впевнений, що завтра не прийдуть червоні і все не поділять. Тому і красти треба прямо зараз, і податки не платити, і все відправляти в офшори. І дітей вчитися і жити – на Захід. Але тільки не сюди.

Ти знаєш, що в цій країні немає правил. Є тільки поняття. Що буде завтра – невідомо. Ти можеш тричі жити в гетто закритого клубного селища, але на виїзді з нього буде нагаджено і лежатиме гора сміття. Всім все однаково – і місто, і люди. Сніг чому не прибирають, мости не ремонтують? Тому що крадуть? Ні. Начхати. Ось буквально. Не моє» – підсумовує Канфер.

Читайте також: Мешканці звільнених сіл Донбасу везуть у «ДНР» харчі, безкоштовно надані Україною

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 02:01 :12