Новини » Політика 14 березня, 2018, 19:15
Олександр Мартиненко: В Україні – теплий фронт «холодної війни»
ZIK
ZIK

Нинішню «холодну» війну між РФ та Великобританією від тієї, що відбувалася у ХХ столітті, відрізняє велике взаємне проникнення бізнесу двох країн.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив генеральний директор інформагентства «Інтерфакс-Україна» Олександр Мартиненко.

Нагадаємо, Велика Британія вишле 23 російських дипломатів у відповідь на замах на колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля і його доньку. У російських дипломатів буде тиждень, щоб покинути Великобританію. Рада безпеки ООН проведе термінове засідання у зв’язку з отруєнням Сергія Скрипаля.

Олександр Мартиненко зауважив, що в Україні – теплий фронт «холодної війни», адже не можна сказати, що на Донбасі – повне затишшя або ж гаряча стадія конфлікту, але водночас, це не мир. А те, що відбувається між РФ та Британією – схоже на «холодну війну».

«Ми теж частина цього процесу, і з нас це почалося», – зазначив гість програми.

З його слів, єдине, що відрізняє нинішню «холодну» війну від тієї, що відбувалася у ХХ столітті, це велике взаємне проникнення бізнесу двох країн.

«Виходячи з цього мені здається, що Великій Британії буде важко перейти від дипломатичних нот, виступів і заяв до реальних кроків. Реальні кроки можуть заважати британському бізнесу», – вважає Олександр Мартиненко.

Політолог Тарас Чорновіл наголосив, що те, що нині відбувається – це класична «холодна війна». З його слів, британський бізнес застерегли, щоб він відводив свої ресурси, адже рано чи пізно проти РФ будуть такі санкції, які можуть вдарити і по них.

«Убивства на чужій території – це є класичні приклади холодної війни», – зазначив Тарас Чорновіл.

Гість програми зауважив, що у нього у зв’язку із вбивством Скрипаля і діями РФ щораз менше сумнівів, що це робила Росія. Тарас Чорновіл зазначив, що у нього складається враження, що РФ спеціально діяла демонстративно, щоб це було встановлено.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 08:37 :53