середа, 14 березня, 2018, 18:55 Політика
Олександр Мартиненко: Рубан відійде на другий план, а на перший вийде Савченко
ZIK
ZIK

У справі щодо затримання Володимира Рубана, сам Рубан відійде на другий план. На перший вийде саме Савченко.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив генеральний директор інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» Олександр Мартиненко.

Як відомо, Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що буде змушений внести подання на нардепа Надію Савченко, якщо вона не з’явиться на допит у справі Володимира Рубана.

Коментуючи заяву Генерального прокурора Луценка, Олександр Мартиненко зауважив, що, можливо, справа не лише у тому, що Савченко не прибула на допит.

«Мова йде про можливу участь Надії Савченко у підготовці до державного перевороту в Україні. Більш того, є певна інформація, що слідство має докази, аудіо-записи, результати прослуховування, які з точку зору слідства це доводять. Тому я думаю, що Генпрокурор говорив саме про це, а не про неявку на допит», – вважає Мартиненко.

За його словами, відтепер головним персонажем в історії щодо затримання Рубана буде не сам Рубан, а нардеп Надія Савченко.

«От подивитеся. На перший план вийде саме Савченко. Про Рубана забудуть. У цій історії він просто «водій». Головним персонажем є Савченко», – каже гість програми

Олександр Мартиненко також додав, що історія із затриманням Рубана має політичний підтекст.

«Оскільки Савченко є народним депутатом, то політичний підтекст є і буде. А як воно повернеться далі, життя покаже. Думаю, згадаються і всі організації, де Савченко була раніше. Словом, буде такий собі великий «політичний бум» навколо всього цього. Особисто мене у цій справі цікавлять докази. Важливо, щоби це не була чергова гра спецслужб, а дійсність»,– наголосив генеральний директор інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна».

Раніше повідомлялося, що народного депутата Надію Савченко викликали на допит до Служби безпеки України у справі Володимира Рубана.

Згодом сама Савченко повідомила, що дізналася про виклик зі ЗМІ, які «не є надійним джерелом інформації» і додала, що з 12 по 16 березня перебуває «із запланованою робочою поїздкою до Європейського парламенту в Страсбурзі, де проходять парламентські сесії ЄС».

Також вона забажала, щоб повістку про виклик до СБУ їй передали особисто в руки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 06:15 :49