середа, 14 березня, 2018, 20:06 Політика
Олег Петренко: У день виборів президента РФ українські націоналісти не сидітимуть склавши руки
ZIK
ZIK

Українські націоналісти у цей день, день виборів у РФ, не будуть сидіти, склавши руки, а будуть перешкоджати процесу виборів президента РФ в Україні.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Олег Петренко.

Олег Петренко, коментуючи інформацію щодо того, що президент РФ у межах передвиборної кампанії летить до окупованого Криму, заявив, що це намагання легітимізувати анексію українського півострова, а також чергова демонстрація усьому світу, що йому байдуже до всіх санкцій і що РФ із свого напрямку не поверне.

«Для української влади зараз важливо сконцентрувати зусилля, щоб світове співтовариство вважало ці вибори нелегітимними, щоб ставило під сумнів легітимність української влади і президентства Володимира Путіна якраз у зв’язку з тим, що ці вибори будуть відбуватися, у тому числі, і на території окупованого Криму. Українські націоналісти у цей день, день виборів у РФ, не будуть сидіти, склавши руки, а будуть перешкоджати процесу виборів президента РФ в Україні, тому що неможливо критикувати Путіна за те, що він у Криму, за те, що у Криму відбуваються президентські вибори країни-агресора, і спокійно спостерігати, як на виборчі дільниці у Києві будуть іти люди і голосувати за Путіна», – наголосив Олег Петренко.

Гість програми, коментуючи акцію із блокування російських банків, зауважив, що нині триває її неактивна фаза.

«На початку акції критичний відсоток фінансового ринку України належав саме кінцевим бенефіціарам з РФ – країни-агресора… Ми тоді акцентували свої основні зусилля саме на «Сбербанку РФ» не випадково, тому що, безперечно, засилля фінансового капіталу, хоча й приватної форми власності в Україні – це теж доволі серйозні ризики як для фінансового сектору безпеки української держави. «Сбербанк Росії» – це «дочка» російського «Сбербанку», де він на 100% належить державному банку країни-агресора», – зазначив Олег Петренко та додав, що нині активісти уважно спостерігають за процесами і готові у разі потреби відновити акцію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 22:35 :39